فروش اولین تویوتا سوپرا ۲۰۲۰ با قیمت نجومی

بارها و بارها این را گفته‌ایم که خریدن اولین خودرویی که خط مونتاژ را ترک می‌کند آرزویی مهم برای کلکسیونرهای خودرویی بوده و این موضوع زمانی مهم‌تر می‌شود که بدانیم چنین خودرویی اولین نمونه از تویوتا سوپرا ۲۰۲۰ باشد.

تویوتا سوپرا 2020

تویوتا سوپرا ۲۰۲۰


همان‌گونه که قبلاً گفته شده بود اولین دستگاه از سوپرا A90 در حراجی خیریه‌ی برت-جکسون فروخته شده است. همین چند روز پیش هم خبری فروش اولین دستگاه از فورد موستانگ شلبی GT500 با قیمت ۱.۱ میلیون دلار را خدمت شما عزیزان تقدیم کردیم. خودروی فورد توسط مدیرعامل این حراجی یعنی کریگ جکسون خریداری شده است.

تویوتا سوپرا 2020

تویوتا سوپرا ۲۰۲۰


اما محصول تویوتا با قیمت ۲.۱ میلیون دلار فروخته شده است. درست همانند شلبی GT500، تمامی عواید حاصل از فروش اولین دستگاه از سوپرا به خیریه‌ای با نام انجمن قلب آمریکا و انجمن باب وودراف تعلق خواهد گرفت.

تویوتا سوپرا 2020

تویوتا سوپرا ۲۰۲۰


خودروی موردبحث شماره شاسی ۲۰۲۰۱ را داراست که عدد ۲۰۲۰ نشان دهنده‌ی سال معرفی دوباره‌ی سوپرا GR بوده و عدد ۱ نیز به اولین خودرویی اشاره دارد که خط تولید را ترک کرده است.

تویوتا سوپرا 2020

تویوتا سوپرا ۲۰۲۰

این خودرو همچنین با ترکیب رنگ منحصربه‌فردی عرضه شده که شامل خاکستری مات بدنه، پوشش قرمز آینه‌های جانبی و رینگ‌های مشکی مات می‌باشد. داخل کابین هم طرح قرمز و مشکی به همراه عناصر فیبر کربنی خودنمایی می‌کند.

تویوتا سوپرا 2020

تویوتا سوپرا ۲۰۲۰


جدای از رنگ بدنه‌ی انحصاری، اولین نمونه‌ی تولیدی سوپرا با پوشش پیشرانه‌ی امضا شده توسط مدیرعامل این برند یعنی آکیو تویودا معرفی شده است. برنده‌ی این حراجی همچنین تجربه‌ی حضور منحصربه‌فردی در پیست را دریافت می‌کند که شامل یک بسته‌ی مسابقه‌ای کاملاً حرفه‌ای و حضور در پیست مسابقه‌ی تویوتا و… می‌باشد.

تویوتا سوپرا 2020

تویوتا سوپرا ۲۰۲۰

قطعاً بازگشت این نماد صنعت خودروی ژاپن هیجان زیادی ایجاد کرده است. اگر بازگشت سوپرا موفقیت‌آمیز باشد قطعاً فروش اولین دستگاه با این قیمت بالا توجیه مناسبی خواهد داشت.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *